Sport

Dzień Dziecka na Sportowo
12 czerwca 2019
Burmistrz Dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski, zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do spędzenia tego szczególnego dnia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji. Świętowanie zaczynamy już w piątek 31 maja o godzinie 18.00 uroczystym rozpoczęciem Mini Ligi Mistrzów w piłce nożnej dzieci. Chłopcy i dziewczynki z roczników 2008 i 2009 niezależnie od przynależności klubowej będą mogli wspólnie celebrować zamiłowanie do tej dyscypliny sportu.

Dzieci, które zgłoszą chęć udziału w rozgrywkach zostaną w drodze losowania przydzielone do zespołów z różnych drużyn, a każdy z nich zostanie poprowadzony przez Trenera-Rodzica. Tego dnia przy dźwiękach hymnu Ligi Mistrzów zostanie rozegrany mecz pokazowy pomiędzy dwoma wylosowanymi drużynami.

Dzień później, w sobotę 1 czerwca od samego rana na dwóch boiskach jednocześnie, będzie toczyła się zacięta walka o wygraną w Lidze Mistrzów i puchar Ligi Europy.

W tym dniu nie zabraknie również innych atrakcji sportowych i rozrywkowych. Na uczestników będą czekały stacje sportowe przygotowane przez kluby współpracujące z Białołęckim Ośrodkiem Sportu oraz dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy Białołęki będą mogli próbować swoich sił w grach, zabawach i warsztatach. Na spragnionych słodkości będzie czekał darmowy popcorn i wata cukrowa.

Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień spędzicie z nami!

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.bos.waw.pl oraz profilu FB.

Serdecznie Zapraszamy!

Najciekawsze artykuły
Dni Białołęki 2019
Szkoła na Warzelniczej od września
Tramwajem na Winnicę
Rozkręcamy inicjatywę
Przygotuj się na wakacje z BOK-iem!